torsdag 20. april 2017

INVISALIGN BRIDE - Invisalign Krakow

Planujesz ślub i marzysz o wspaniałym uśmiechu? Invisalign® Bride to idealna metoda dla Ciebie. Dowiedz się jak działa niewidoczny aparat Invisalign® i sprawdź, kiedy możesz rozpocząć leczenie.

InvisalignBride - piękne zęby nie tylko na ślubnym zdjęciu

Ponoć idealny uśmiech jest najlepszym towarzystwem do każdej sukni ślubnej. Planowanie tego szczególnego dnia to świetna okazja, żeby zadbać o piękne i zdrowe zęby.

Niewidoczna ortodoncja pozwala na skuteczną i komfortową korektę większości wad zgryzu. Dzięki niemal niewidocznym nakładkom z silikonu cieszy się dużą popularnością wśród osób występujących publicznie i wszystkich, którym zależy na wspaniałym wyglądzie i dyskrecji. Nakładki z łatwością można wyjąć na czas posiłku, higeny jamy ustnej, a także treningu czy ważnego wydarzenia.

Invisalign Krakow
W DENTestetica specjalizujemy się w leczeniu ortodontycznym metodą Invisalign®, zapewniając naszym pacjentom profesjonalną opiekę na każdym etapie leczenia. Serdecznie zapraszamy na konsultacje do naszej kliniki.

 www.dentestetica.pl
http://www.karolinastensen.com/2017/11/aparat-ortodontyczny-ktorego-nie-widac.html
Invisalign to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną skorygować swój zgryz, ale nie chcą przy tym rezygnować ze swobody i dotychczasowego stylu życia. Tradycyjny, metalowy aparat bywa bardzo uciążliwy podczas noszenia, jest również bardzo widoczny. Metalowe zamki na zębach podczas ważnego spotkania, publicznego wystąpienia albo własnego ślubu? Doskonale rozumiemy, że trudno to sobie wyobrazić.

Niewidoczna alternatywa

Czy w związku z tym planując ślub, należy odłożyć na później trwające wiele miesięcy leczenie ortodontyczne? Zdecydowanie nie. Invisalign® to nowoczesna, skuteczna i uznana metoda leczenia oparta na wykonywanych indywidualnie silikonowych, przezroczystych nakładkach na zęby.

Co dwa tygodnie otrzymujesz nowy komplet nakładek – odpowiednio do stopnia korekty zgryzu. Twój silikonowy aparat jest niemal niewidoczny dla innych, a co najważniejsze, z łatwością wyciągniesz go na czas posiłku, higieny jamy ustnej, a także, co najważniejsze, na Wasz wielki dzień.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Invisalign Bride?

Zapraszamy do naszej kliniki, szczególnie w czasie Dni Otwartych w dniach 16 i 17 lutego 2017. Konsultacje z lekarzem ortodontą, protetykiem oraz specjalistą stomatologii estetycznej. Skaner 3D oraz wszelkie niezbędne informacje. Do zobaczenia.

Dowiedz się więcej o Dniach Otwartych

www.dentestetica.pl
www.dentestetica.com
www.dentestetica.no
www.dentaltrips.ie
www.denpro.no


Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar