onsdag 11. oktober 2017

Międzynarodowa wizyta w Dentestetica


Międzynarodowa wizyta w Dentestetica

Więcej niż gabinet stomatologiczny? W Dentestetica nieustannie poszerzamy nasze kompetencje. Zarówno eksperci krajowi, jak i międzynarodowi często odwiedzają naszą klinikę po to by rozmawiać, wymieniać doświadczenia z naszymi lekarzami oraz po to, by spotkać się z naszymi pacjentami.


Gość specjalny z Meksyku - Invisalign
Nasz kolejny lekarz gość to lekarz stomatolog ortodonta, pan Mauricio Gonzalez Balut z Meksyku. Dr Balut to jeden z najbardziej doświadczonych lekarzy ortodontów na świecie, jest ambasadorem i mówcą stowarzyszenia ortodontycznego Americal. Od ponad 20 lat pracuje jako lekarz, był pierwszą meksykańskim ortodontą, który otrzymał certyfikat Invisalign, jest też profesorem aż sześciu różnych uczelni wyższych.Zanim przywitamy doktora Baluta, 9 października w naszej klinice, mieliśmy okazję odbyć z nim krótką rozmowę

Dentestetica: Panie Doktorze, słyszeliśmy, że wcześniej odwiedzał pan już Polskę. Czy może nam pan trochę opowiedzieć o tej podróży?

Dr Mauricio Gonzalez Balut: Tak, to prawda. Naprawdę nie mogę się doczekać ponownej wizyty. To mój trzeci raz w Polsce. Tym razem wybieram się do Europy 5 października i zamierzam zostać tam na dwa tygodnie. Mam szkolenia i wykłady w Hiszpanii, Warszawie, na Ukrainie oraz w Rosji zanim dotrę do Krakowa, do Dentestetica. Będzie to mój pierwszy pobyt w Krakowie, choć wcześniej pracowałem z doktorem Mateuszem Falkowskim, który zaprosił mnie do swojej kliniki, a ja od razu się zgodziłem. Bardzo przyjemnie pracuje się z kimś, kto podziela podobną pasję do ortodoncji i leczenia.

Doktor Balut od ponad 5 lat podróżuje po całym świecie inspirując lekarzy i kliniki jako przedstawiciel Amerykańskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego. Prowadząc leczenie metodą Invisalign od prawie 18 lat jest jednym z najbardziej doświadczonych lekarzy Invisalign na świecie. Musieliśmy więc zapytać, jak wygląda leczenie metodą Invisalign w porównaniu do standardowych zabiegów ortodontycznych.

Dr MGB: Uwielbiam swoją pracę, i leczenie metodą Invisalign pacjentów, którzy chcą uzyskać pomoc w przypadku problemów ortodontycznych. Najbardziej satysfakcjonujące dla mnie jest to, że dzięki Invisalign jestem w stanie szybciej i bezpieczniej pomagać pacjentom. Od momentu kiedy pierwszy raz zetknąłem się z projektem Invisalign niemal 18 lat temu, miałem pewność, że aparaty pozbawione metalu są przyszłością leczenia ortodontycznego. Jest to sposób szybszy, bezpieczniejszy, nie uszkadza zębów pacjenta, możemy przewidzieć efekt i oczywiście niebagatelne znaczenie ma sama estetyka podczas leczenia.

Dentestetica: Więc dla pacjentów są to same zalety, a jak to wygląda dla pana i dla innych ortodontów? Co im pan mówi i co próbuje przekazać podczas swoich podróży?

Dr MGB:  Oczywiście jest sporo nauki, kiedy zaczynasz z metodą Invisalign jako lekarz. Ale z mojego doświadczenia mogę ją zdecydowanie polecić wszystkim, którzy poważnie traktują ortodoncję. Po wieloletniej pracy bywa, że zapomina się o wszystkich szczegółach, których uczyłeś się na uniwersytecie i przestajesz skupiać się na podstawach ortodoncji. Podczas pracy z Invisalign jest to niemożliwe. Dla każdego przypadku i dla każdej symulacji otrzymujemy powiadomienia i przypomnienia o wszystkich szczegółach. A jeśli nie, system nas oflaguje i nie przepuści nas dalej w procesie leczenia. Wtedy należy przejrzeć wszystko raz jeszcze i wykonać dany etap prawidłowo. To tak, jakbyśmy przechodzili egzamin podczas pracy z kolejnym pacjentem, co z kolei sprawia, że jako lekarz nie poddajesz się rutynie.

Dr Balut odwiedzi cztery kraje i spędzi w Polsce cztery dni. W sobotę miał wykład w Polskim Stowarzyszeniu Ortodontycznym w Warszawie. W poniedziałek, 9 października poprowadzi szkolenie dla wszystkich naszych dentystów, zanim otworzymy drzwi dla pacjentów, którzy będą konsultować się z dr Balutem oraz dr. Mateuszem Falkowskim.

Dentestetica: Co można powiedzieć o leczeniu pacjentów w różnych krajach. Czy jest jakaś różnica?

Dr MGB: Trudno to ocenić. Zazwyczaj rozmawiam z lekarzami, rzadziej z pacjentami, gdy podróżuję z moimi wykładami. Ale naprawdę lubię leczyć pacjentów i już nie mogę się doczekać
opinii od osób, które rozważają leczenie ortodontyczne w Twojej klinice w Krakowie. Zawsze dużo się uczę kiedy odwiedzam nowe miejsca, a ponieważ pracowałem już wcześniej z doktorem Falkowskim, jestem pewien, że czeka nas wspaniały dzień.

https://search.google.com/local/posts?q=DENTestetica&ludocid=14623927474706253615#lkt=LocalPoiPosts&lpstate=pid:4304050647281941733&trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:14623927474706253615

Dentestetica: Czego oczekuje pan po wizycie w Polsce?

Dr MGB:  Wiem, że Invisalign nie jest w Polsce jeszcze tak popularny. W każdym razie nie tak popularny, jak w Stanach Zjednoczonych czy Meksyku. Oczywiście rozumiem dlaczego. Jest to nowość na rynku. W mojej klinice w Meksyku mieliśmy długi start z Invisalign. Ale po pewnym czasie wiele osób z USA przybyło do naszej kliniki, a następnie pojawili się pacjenci z Meksyku, a obecnie zauważamy, że ok. 70-80% pacjentów wybiera Invisalign. Być może w Polsce potrzebujemy więcej czasu, aby pokazać i przekonać pacjentów, jakie wielkie korzyści daje Invisalign ludziom mającym problemy z uzębieniem.

Dr Balut będzie naszym gościem wraz z naszym specjalistą Invisalign, doktorem Mateuszem Falkowskim 9 października. Dentestetica organizuje dzień specjalny ¡Viva México! od 11:00 do 21:00. Zapraszamy wszystkich, którzy mają problem natury ortodontycznej lub mają pytania dotyczące leczenia Invisalign. Jak zawsze, kiedy zapraszamy na dzień specjalny do Dentestetica, i tym razem obecni będą przedstawiciele firmy Invisalign, którzy będą mieli oferty specjalne i jak zwykle będziemy konsultować i przygotowywać bezpłatnie plany leczenia (w tym skanowanie zębów 3D).

Zarezerwuj miejsce w kalendarzu na meksykańską Fiestę w Dentestetica, w poniedziałek 9 października. Pamiętaj, aby umówić się na spotkanie mailowo biuro@dentestetica.pl lub telefonicznie: 501 502 503. Zapraszamy!

Zobacz więcej: https://www.dentestetica.pl/fiesta-w-dentestetica/

#medycyny #invisalign #cracow #dentaltrips #beauty #botox #dentistbotox #botoxkrakow
#invisalignbride #mrinvisalign #stomygen #dentaltrips #dentist #bestdentist #dentalkrakow #sobota #dentystsobota #stomatologsobota #invisalign #Krakow #invisalignkrakow #krakowinvisalign

www.dentestetica.pl
www.dentestetica.com
www.dentestetica.no
www.denpro.no
www.dentaltrips.ie
DENTestetica


1 kommentar:

  1. Jeg er Karem veldig glad for at jeg har blitt helbredet av (HERPES SIMPLEX VIRUS 2) med urtemedisinen til DR. AKHIGBE HERBAL CENTER, jeg har lidd av denne sykdommen de siste fire årene uten løsning før jeg kom over denne e-posten (drrealakhigbe@gmail.com) på internett av en urte-lege som har kurert så mange mennesker av herpesvirus med urte medisin, jeg velger også å gi ham en sjanse til å hjelpe meg, han fortalte meg hva jeg skal gjøre, og jeg gjorde det bra, og han sendte meg sin urtemedisin via Dhl-kurertjenester, og instruerer meg på hvordan jeg bruker det, følger jeg også hans instruksjon for bruk og han ber meg om å sjekke etter tre uker, og som jeg gjorde, til min største overraskelse, kom resultatet mitt ut som negativt, jeg er veldig glad for at det er noen som denne DR. AKHIGBE HERBAL CENTRE som er klar til å hjelpe folk når som helst en dag. til alle leserne og seerne som tviler på dette vitnesbyrdet, slutter å tvile på det og ta kontakt med denne DR. AKHIGBE HERBAL CENTER og se om han faktisk ikke vil hjelpe deg. Jeg er ikke en dum person som jeg vil komme ut til offentligheten og begynne å si hva noen ikke har gjort for meg. Han er virkelig en flott mann, han også helbrede sykdommer leve HIV, kreft, som, herpes, kronisk sykdom, diabetiker, hjertesykdom, astma, epilepsi. etc kontakt ham nå. med sin epost: (drrealakhigbe@gmail.com) eller du kan kontakte ham +2348142454860
    nettside. https: drrealakhigbe.weebly.com

    SvarSlett